Bestuur

AANSPREKING NAAM STRAAT POSTNR GEMEENTE EMAILADRES FUNCTIE TELEFOONNR VERENIGING
De heer Luk Boelaert H. Moeremanslaan 25 1700 Dilbeek boelaert.luk@gmail.com Voorzitter – verantwoordelijke commissie socio-cultureel werk 0493 06 87 59 Deskundige
Mevrouw Martine Pitteljon Kapelleveld 1A 1703 Schepdaal pitteljonmartine@hotmail.com Ondervoorzitter – verantwoordelijke commissie kunsten Deskundige
De heer André Mertens Westhoeklos 1 1700 Sint-Martens-Bodegem mertensa@skynet.be Penningmeester 02 582 07 12 KWB Sint-Martens-Bodegem
De heer Frans De Boek Koolwitje 5 1700 Dilbeek frans.deboeck@gmail.com Bestuurslid 02 477 33 95 Deskundige
De heer Lucas Nijs Lange Haagstraat 122 1700 Dilbeek lucas_nijs@skynet.be verantwoordelijke commissie erfgoed 02 466 09 11 Deskundige
De heer Arthur Schoukens Kraanstraat 15 1703 Schepdaal tuurservice@yahoo.com Bestuurslid 02 569 19 96 Landelijke Gilde Schepdaal
De heer Johan Seghers Brusselstraat 25/4 1702 Groot-Bijgaarden johan.seghers@telenet.be Bestuurslid 0476 23 93 54 Kon. toneelkring De Bietjes
De heer Alain Vanclooster Em. De Blutslaan 30 1702 Groot-Bijgaarden avanclooster@skynet.be Bestuurslid Curieus
Mevrouw Marthe Vanhoutte Guido Gezellelaan 1 1702 Groot-Bijgaarden cimh2000@gmail.com Bestuurslid 0479 48 72 17 Bijgaards Atelier
De heer André Van Overberge Wilgengaarde 17 1702 Groot-Bijgaarden andre.vanoverberge@gmail.com Bestuurslid 02 466 73 56 Natuurpunt Dilbeek
De heer Ghislain Van Rossem Kelegemgaarde 2 1703 Schepdaal ghislain.vanrossem@gmail.com Bestuurslid Tawamure vzw
De heer Jos Rolies Achter d’Abdij 23 1700 Dilbeek josrolies@gmail.com Waarnemer seniorenraad
De heer Steven Demesmaeker steven.demesmaeker@dilbeek.be Teamcoach team gemeenschap
Mevrouw Anneleen Vanden Houte Anneleen.VanDenHoute@dilbeek.be Schepen Vrije tijd

Comments are closed.