Bestuur

AANSPREKING NAAM STRAAT POSTNR GEMEENTE EMAILADRES FUNCTIE TELEFOONNR VERENIGING
De heer Lucas Nijs Lange Haagstraat 122 1700 Dilbeek lucas_nijs@skynet.be Voorzitter – verantwoordelijke commissie erfgoed 02 466 09 11 Deskundige
De heer AndrĂ© Van Overberge Wilgengaarde 17 1702 Groot-Bijgaarden andre.vanoverberge@gmail.com Secretaris – verantwoordelijke commissie socio-cultureel werk 02 466 73 56 Natuurpunt Dilbeek
De heer André Mertens Westhoeklos 1 1700 Sint-Martens-Bodegem mertensa@skynet.be Penningmeester 02 582 07 12 KWB Sint-Martens-Bodegem
De heer Mirek Cerny Kauwenlaan 22 1700 Dilbeek mirek.cerny@skynet.be Bestuurslid 02 466 67 17 Cultuurcentrum Dilbeek vzw
De heer Frans De Boeck Koolwitje 5 1700 Dilbeek frans.deboeck@gmail.com Bestuurslid 02 477 33 95 Deskundige
Mevrouw Anne De Geyter H. Moeremanslaan 48a 1700 Dilbeek andegeyter1957@gmail.com Bestuurslid Vlaamse Volksbeweging
Mevrouw Chris Lehouck Prieeldreef 8 1700 Dilbeek c.lehouck@skynet.be Bestuurslid 02 466 92 31 Zilveren Passer Brabant
De heer Arthur Schoukens Kraanstraat 15 1703 Schepdaal tuurservice@yahoo.com Bestuurslid 02 569 19 96 Landelijke Gilde Schepdaal
De heer Jos Rolies Achter d’Abdij 23 1700 Dilbeek josrolies@gmail.com Waarnemer seniorenraad
De heer Luk Boelaert boelaert.luk@gmail.com Waarnemer
De heer Ghislain Van Rossem ghislain.vanrossem@gmail.com Waarnemer
De heer Steven Demesmaeker steven.demesmaeker@westrand.be Teamcoach team gemeenschap
Mevrouw Diane Van Hove diane.vanhove@dilbeek.be Schepen van cultuur 02 451 69 96

Comments are closed.