Leden

Vereniging / deskundige Voorzitter /deskundige     Telefoon E-mail Commissie
Brabantse Orchideeën vereniging Dhr. Willy Van Laethem Bakkerstraat 8 9280 LEBBEKE 0468 15 76 29 willy.van.laethem@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Culturama vzw Mw. Machteld De Schrijver Baron de Vironlaan 140 1700 DILBEEK 02 569 27 74 culturama@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Dilbeekse Paardenvrienden Dhr. Pierre Van Den Driesch Stichelgatstraat 18 1700 DILBEEK 0475 54 30 02 pierrepaard@hotmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Dorpsraad Itterbeek & Sint-Anna-Pede Dhr. Eddy Cousin Rollestraat 35 1701 ITTERBEEK 02 567 26 43 eddy.cousin@kbcmail.net Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Groot-Dilbeekse Karnavalraad Dhr. Henri Van Limberghen Verheydenstraat 3 1700 DILBEEK 02 569 35 79 Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Familiekunde Vlaanderen regio DIL Dhr. André Janssens Heilige Kruiswegstraat 54 1703 SCHEPDAAL 02 466 44 05 diljan@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Heemkring Bodeghave vzw Dhr. Piet Verhasselt Hertbemptlaan 11 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 582 06 02 piet.verhasselt@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Landelijke Gilde SM-Bodegem Dhr. Dirk Remaut Molenstraat 43 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 0473 36 26 35 dirk.remaut@pandora.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Molenvereniging van het Pajottenland vzw Dhr. Wies De Troch Voltaireplein 21 1080 SINT-JANS-MOLENBEEK 02 426 92 90 wies.de.troch@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Orde van de Groene Bel Dhr. Joris Vanderveken Petrus Ascanusstraat 144 1730 ASSE 0474 32 46 00 joris.vanderveken@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Pasar Dilbeek-Centrum Mw. Liliane Kestens (secretaris) Doornstraat 31 1700 DILBEEK 02 569 59 92 liliane.kestens@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Pasar Dilbeek-Rand Dhr. Dirk Rademaekers Braambessenstraat 12 1700 DILBEEK 02 463 55 13 dirk.rademaekers@gmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Raad van ‘Strate’ Dhr. Yann Robbe Kleinekapellaan 67 1700 DILBEEK 0477 38 14 06 yann.robbe@gmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Schepdaal Leeft vzw Dhr. Dirk Evenepoel Geraardsbergsestraat 79A 1703 SCHEPDAAL 0497 82 14 36 dirk.evenepoel@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Sint-Sebastiaansgilde Dhr. Jeroen Stoop Hoppeweg 8 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0479 65 76 81 jeroenstoop34@hotmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Streekgidsen Zuidwest-Brabant Dhr. Luc Lippens Prinsenbos 249 1502 LEMBEEK 02 356 91 69 lippensstubbe@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Trage Wegen Dilbeek De heer Piet de Coninck van Noyen Lusthuizenlaan 11 1700 DILBEEK 02 569 38 23 dco@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Tuinbouwvereniging Dilbeek Dhr. Raymond Longin Nieuwlaan 60 1701 ITTERBEEK 0477 77 51 57 Longin.raymond@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Velt Pedevallei Dhr. Luc Bruyneel Sint-Martinusstraat 36 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 582 57 31 luc.bruyneel@gmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Zilveren Passer Brabant 2 Mw. Nelly Van Hoorick K. Elisabethlaan 13 1700 DILBEEK 02 466 32 48 nelly.castelo@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Deskundige Dhr. Gilbert De Ridder Groot-Tenbroek 14 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE gilbert.deridder@pandora.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Deskundige Dhr. Luc Nijs Lange Haagstraat 122 1700 DILBEEK lucas_nijs@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Deskundige Dhr. Jean-Pierre Van Cauwelaert Smissenbosstraat 65 1700 DILBEEK 02 569 66 32 jeanpierre.van.cauwelaert@gmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Deskundige Dhr. Hugo Vereecke Tuinbouwlaan 21 1700 DILBEEK hugo.vereecke@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Andantinokoor Dhr. Wilfried Boon Brusselstraat 549 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 02 453 94 69 boon.detroy@hotmail.com Kunsten
Bibliotheekraad Dhr. Pol Deblieck Elegemstraat 42 1700 DILBEEK 02 466 59 75 pol.deblieck@skynet.be Kunsten
Bijgaards Ateljee Dhr. Paul Vanhoonacker Tenbroekstraat 63 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE paulvanhoonacker@hotmail.com Kunsten
Comité Pee Mw. Martine Pitteljon Kapelleveld 1A 1703 SCHEPDAAL 02 567 11 09 pitteljonmartine@hotmail.com Kunsten
Cultuurcentrum Dilbeek Dhr. Frans De Boeck Koolwitje 5 1700 DILBEEK 0477 47 33 95 frans.deboeck@gmail.com Kunsten
Dominikus Saviokoor Mw. Anny Claes Heuvellaan 12 bus 4 1700 DILBEEK 02 569 23 94 annyclaes_2803@hotmail.com Kunsten
Fotoclub Westrand Dhr. Michel Lejeune Kardinaal Cardijnlaan 20 1700 DILBEEK 02 466 94 65 michel.lejeune2@skynet.be Kunsten
Framagomi Dhr. Bert Schreurs Hugo Verrieststraat 12 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 26 12 bert.schreurs@skynet.be Kunsten
Kon. Gemengd Koor Singhet Scone Mw. Riet Lecluyse Zonlaan 16 1700 DILBEEK 0486 37 24 63 rietlecluyse@skynet.be Kunsten
Haiku-kern Brabant Dhr. Leon Scevenels Fruitstraat 46 1070 BRUSSEL 0478 97 19 89 leon.scv@skynet.be Kunsten
Kon. Fanfare De Vrije Belgen Dhr. Bart De Valck Bodegemstraat 170 1740 TERNAT 0477 58 88 44 bart.devalck@devrijebelgen.be Kunsten
Kon. Fanfare Sint-Pieter Mw. Mimi Coppens Plankenstraat 47 1701 ITTERBEEK 0473 52 51 68 mimicoppens@skynet.be Kunsten
Kon. Harmonie De Ware Verenigde Vrienden Dhr. Hubert De Neve Vlezenbeeklaan 165 1602 VLEZENBEEK 02 569 25 59 Kunsten
Kon. Sint-Rumolduskoor Dhr. Hendrik Dewaelheyns J. De Trochstraat 48 1703 SCHEPDAAL 02 569 52 90 dewaelheyns.ferrest@skynet.be Kunsten
Kon. Toneelkring De Bietjes Dhr. Johan Seghers Brusselstraat 25/4 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0476 23 93 54 johan.seghers@telenet.be Kunsten
Muziek op Zondag Dhr. Jos Mertens Nieuwenbos 102 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 10 60 Kunsten
Muziekvereniging Stylissimo Dhr. Jurgen Van Isveldt Melkerijweg 8 1703 SCHEPDAAL 02 460 01 81 jurgen.vanisveldt@skynet.be Kunsten
Popkoor Zwart op Wit Mw. Lydwine Colmant Sint-Wivinadreef 2D 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0478 97 66 46 lydwine.colmant@hotmail.com Kunsten
Recre-Arts Mw. Rosalie Van Waeyenberge K. Albertstraat 37 1760 ROOSDAAL 0471 06 90 22 rowijega@gmail.com Kunsten
Sint-Theresiaparochiekoor Dilbeek Mw. Ria De Craen Kaudenaardestraat 87 1700 DILBEEK 02 567 98 87 ria.de.craen@gmail.com Kunsten
Tawamure vzw Mw. Leen Vanderplas Molenberg 3 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0476 25 13 19 leen.vanderplas@belgacom.net Kunsten
Toneelkring Harlekijn Dhr. Thomas Van der Auwera Brusselstraat 450 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0479 28 29 01 thomasvda@hotmail.com Kunsten
Toneelkring Safier Dhr. Kris Dekoninck Elsbeekstraat 1 9402 MEERBEKE krisdekoninck@telenet.be Kunsten
Toneelgroep 20+ Mw. Kathy Herregat Knotwilgenkant 9 1700 DILBEEK 0476 33 09 23 kathy.herregat@telenet.be Kunsten
Toneelvereniging Konseir vzw Mw. Katrien Berlanger Scheestraat 15 1703 SCHEPDAAL 0476 75 54 54 katrien@kadeecatering.be Kunsten
Verrijzeniskoor Paloke Dhr. Leo Langhendries Kamerijklaan 8 1700 DILBEEK 02 569 25 96 leo.langhendries@telenet.be Kunsten
Videofilmclub Westrand Dilbeek Dhr. Hans Lissens Neerpedestraat 372 1070 ANDERLECHT 0476 45 61 05 h.lissens@skynet.be Kunsten
Volksdansgroep Pajottenland Mw. Lydia Ramadanov Brusselstraat 368 bus 12 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0476 59 64 71 lydia.ramadanov@skynet.be Kunsten
Volkskunstgroep Pippezijpe Mw. Hilde Servranckx Putweidestraat 16 1700 DILBEEK 0476 22 99 31 pippezijpe@telenet.be Kunsten
Vriendenkoor Schepdaal Dhr. Tony Spapens Marktstraat 39/101 1703 SCHEPDAAL 02 567 16 54 tonyspapens@telenet.be Kunsten
Willemsfonds Mw. Paula Beelaerts H. Moeremanslaan 5 1700 DILBEEK 02 251 07 91 Kunsten
Deskundige Dhr. Frans De Boeck Koolwitje 5 1700 DILBEEK 02 477 33 95 frans.deboeck@gmail.com Kunsten
Bodegemse Kulturele Werkgemeenschap Dhr. Jean-Pierre Van der Kelen Schapenbaan 1 1741 WAMBEEK 02 582 03 61 vanderkelen@testo.be Socio-cultureel werk
Bridgeclub Westrand Dhr. Geert Christiaens Terlindenstraat 47 1740 TERNAT 02 582 77 11 geert.christiaens2@telenet.be Socio-cultureel werk
Café Combinne Mw. Sien De Meuter Klein Hoefblad 22B 1700 DILBEEK 0478 20 65 21 sien.de.meuter@skynet.be Socoi-cultureel werk
Curieus Groot-Dilbeek Dhr. Philippe Bossaert Fretbos 9 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 79 98 phil-boss@telenet.be Socio-cultureel werk
Davidsfonds Dilbeek centrum Dhr. Marc Beukens Rozenlaan 20 1700 DILBEEK 02 569 56 39 marc.buekens@telenet.be Socio-cultureel werk
Davidsfonds Itterbeek Dhr. Leo Vreys Herdebeekstraat 222 1701 ITTERBEEK 02 569 49 69 l.vreys@gmail.com Socio-cultureel werk
Davidsfonds Wolsem Dhr. Guido Andries Stationsstraat 116 1700 DILBEEK 02 569 10 44 andriesguido@hotmail.com Socio-cultureel werk
Dilbeeks Studie- en Informatiecentrum Dhr. Willy Segers Kapelstraat 139 1700 DILBEEK 0485 61 87 26 willy.segers@pandora.be Socio-cultureel werk
Evangelische Christenen VZW Dhr. Piet Krijnen A. De Maeghtlaan 39 1500 HALLE 02 356 10 85 krijnenpwj@gmail.com Socio-cultureel werk
FeelGood Mw. Lena D’hoir Smidselaan 1 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 0498 48 61 37 lena.dhoir@gmail.com Socio-cultureel werk
Femma Savio Mw. Rita Dedobbeleer Kleine Vos 10 1700 DILBEEK 02 466 60 49 r.dedobbeleer@skynet.be Socio-cultureel werk
Femma Itterbeek Mw. Myriam Steens Herdebeekstraat 148 1701 ITTERBEEK 02 569 23 33 myriam.steens@skynet.be Socio-cultureel werk
Fifty-one club Dilbeek vzw Dhr. Eddy De Swert Parkietenstraat 2 1850 GRIMBERGEN 02 253 09 57 eddy.de.swert@indures.com Socio-cultureel werk
Gemeenschapsraad Schepdaal Dhr. Jan Verleysen Zonstraat 3 1703 SCHEPDAAL 02 569 57 69 jan@verleysen.nl Socio-cultureel werk
Humanistisch Verbond Mw. Marleen Carlé Witteramsdal 22 1730 ASSE 02 452 27 21 marleenc22@hotmail.com Socio-cultureel werk
Inner Wheel Club Mw. Christelle Claes (secretaris) Herdebeekstraat 26 1701 ITTERBEEK 0479 71 67 88 christelle.lanckmans@telenet.be Socio-cultureel werk
Jefi Club Mw. Lutgarde Maes Smidselaan 7 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 582 32 67 lutmaes1953@hotmail.com Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Groot-Bijgaarden Mw. Julienne Penne Hazepad 4 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 14 45 julienne.penne@telenet.be Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Itterbeek Mw. Chantal Vander Goten Kalenbergstraat 140 1700 DILBEEK 02 567 01 77 chantal.vandergoten@hotmail.com Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Schepdaal Mw. Hilde Reenaers (secretaris) Dreef 70 1703 SCHEPDAAL 02 569 26 27 hilde.reenaers@gmail.com Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Sint-Martens-Bodegem Mw. Francine Cousin (secretaris) Poverstraat 82 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 569 39 51 francine.cousin@telenet.be Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Sint-Ulriks-Kapelle Mw. Sonia Vandendriessche Kerkstraat 33 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0472 82 97 24 soniavandendriessche@hotmail.com Socio-cultureel werk
Kennisbeurs Dilbeek Mw. Thera Saris Dennenlaan 30/7 1700 DILBEEK 02 569 53 84 thera.saris@skynet.be Socio-cultureel werk
KWB Bodegem Dhr. André Mertens Westhoeklos 1 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 582 07 12 mertensa@skynet.be Socio-cultureel werk
KWB Dilbeek-Savio Dhr. Freddy Verschueren Lange Haagstraat 130 1700 DILBEEK 02 466 02 33 freddy.verschueren@telenet.be Socio-cultureel werk
KWB Groot-Bijgaarden Dhr. Emiel Goris Nieuwenbos 80 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0485 40 76 33 gorisemiel@telenet.be Socio-cultureel werk
KWB Itterbeek Dhr. Valentijn Hanot Hof ter Mullenstraat 45 1700 DILBEEK 02 569 60 19 hanot.peeters@telenet.be Socio-cultureel werk
KWB Schepdaal Pede Dhr. Theo Massagé Drybekweg 3 1703 SCHEPDAAL 02 582 54 77 theo.massage@skynet.be Socio-cultureel werk
Landelijke Gilde Schepdaal-Pede Dhr. Jan Lemaire Geraardsbergsestraat 29 1703 SCHEPDAAL 0472 91 39 10 lemairejan@hotmail.com Socio-cultureel werk
Markant Mw. Martine Lammertijn J. De Windestraat 60 1700 DILBEEK 0476 57 70 81 martinelammertijn@hotmail.com Socio-cultureel werk
Marnixring Dilbeek Erik Van Lierde Nelemolenstraat 10 1700 DILBEEK 02 463 15 22 e.vanlierde@telenet.be Socio-cultureel werk
Masereelfonds Dhr. Frank Jacobs Lenniksebaan 135 1701 ITTERBEEK 02 569 62 39 jagoo1701@scarlet.be Socio-cultureel werk
Natuurpunt Dilbeek Dhr. Marc Bruneel Brusselsesteenweg 639 1731 ZELLIK 0474 41 48 25 marc@natuurpunt-dilbeek.be Socio-cultureel werk
Neos Mw. Suzy Van Impe Wilgengaarde 11 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 51 48 suzy.van.impe@hotmail.com Socio-cultureel werk
Okra Trefpunt + 55 Sint-Ambrosius Mw. Thérèse De Saedeleer V. Van Malderlaan 37/1 1700 DILBEEK 02 466 42 85 poes.dilbeek@skynet.be Socio-cultureel werk
Oud-leerlingenvereniging Don bosco GB Mw. Linda Billoy Bronstraat 15 1700 DILBEEK 02 569 44 60 billoy.vanbelle@skynet.be Socio-cultureel werk
OR Regina Caelilyceum Mw. Odile Van der Zee Populierenlaan 53 1700 DILBEEK 02 569 32 21 odile.vanderzee@smals.be Socio-cultureel werk
OV gemeenteschool De Kriebel Dhr. Lieven Benoit Assestraat 38 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0496 16 33 97 lieven.benoit@telenet.be Socio-cultureel werk
Parochieploeg Sint-Ulrik Dhr. Wilfried Boon Brusselstraat 549 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0476 29 47 70 boon.detroy@hotmail.com Socio-cultureel werk
Pestvogel-Westrand Dhr. Jozef Van Stighel Klokjesbloemstraat 7 1731 ZELLIK 02 463 02 53 Socio-cultureel werk
Rotaryclub Gaasbeek Dhr. Jeroen Vanderlinden Grachtweg 4 1755 GOOIK 0479 58 68 56 vanderlinden@thesora.be Socio-cultureel werk
Sacha Dhr. Tom De Man Molenstraat 77 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM info@sacha-holebi.be Socio-cultureel werk
Saraswati Yoga Kapelle Dhr. Gust Van Kelecom Parklaan 18 1730 ASSE 0486 15 52 18 gust.vankelecom@telenet.be Socio-cultureel werk
Saviocentrum vzw Dhr. Richard Gyssels Herderstasje 12 1700 DILBEEK 02 466 27 39 richard.gijssels@skynet.be Socio-cultureel werk
Scouts- en gidsenvrienden Jong Brabant vzw Mw. Bernadette Smeulders Thaborstraat 27 1700 DILBEEK 02 466 15 73 bedet@scarlet.be Socio-cultureel werk
Vlaamse Actieve Senioren Dhr. Rudolf Braeckman Overveldstraat 5 1703 SCHEPDAAL 02 569 21 80 Socio-cultureel werk
Vlaamse Volksbeweging afd. Gr-Dilbeek Dhr. Jean-Pierre Van Cauwelaert Smissenbosstraat 65 1700 DILBEEK 02 569 66 32 jeanpierre.van.cauwelaert@gmail.com Socio-cultureel werk
Vlaamse Wijngilde commanderij Brussel Dhr. Erik De Schepper Klimoplaan 7 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0475 44 15 48 eds@ecobe.be Socio-cultureel werk
Vlaamse Wijngilde commanderij Pajottenland Dhr. Gilbert Wouters Halleweg 64 1653 DWORP 02 380 35 17 gilbert.wouters1@pandora.be Socio-cultureel werk
Westvlamingen Dhr. Luc Bertheloot Kleine Kapellaan 43 1700 DILBEEK 02 567 93 43 luc.bertheloot@telenet.be Socio-cultureel werk
Wijkraad Ter Planken – Zierebeekfeest Dhr. Robert Rens Jan De Trochstraat 95 1703 SCHEPDAAL 0479 38 96 08 robert.rens@telenet.be Socio-cultureel werk
Wolsem Reuzengilde Dhr. Michel Rotté Baron de Vironlaan 91 1700 DILBEEK 0477 68 88 84 michel_dilbeek@hotmail.com Socio-cultureel werk

Comments are closed.