Leden

Vereniging / deskundige Voorzitter /deskundige     Telefoon E-mail Commissie
Bodegemse Kulturele Werkgemeenschap Dhr. Jean-Pierre Van der Kelen Schapenbaan 1 1741 WAMBEEK 02 582 75 16 vanderkelen@testo.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Brabantse Orchideeën vereniging Dhr. Willy Van Laethem Bakkerstraat 8 9280 LEBBEKE 0468 15 76 29 willy.van.laethem@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Buurtspoorwegmuseum vzw Dhr. Willy Segers Kapelstraat 139 1700 DILBEEK 0485 61 87 26 willy.segers@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Culturama vzw Mw. Machteld De Schrijver Baron de Vironlaan 140 1700 DILBEEK 02 569 27 74 culturama@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Dilbeekse Paardenvrienden Dhr. Dirk Remaut Molenstraat 43 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 0473 36 26 35 dirk.remaut@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Dorpsraad Itterbeek & Sint-Anna-Pede Dhr. Eddy Cousin Rollestraat 35 1701 ITTERBEEK 0495 59 82 42 eddy.cousin@kbcmail.net Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Groot-Dilbeekse Karnavalraad Dhr. Henri Van Limberghen Verheydenstraat 3 1700 DILBEEK 02 569 35 79 Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Familiekunde Vlaanderen regio DIL Dhr. Alfons Depester Schapenstraat 76 1750 LENNIK alfons.depester@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Heemkring Bodeghave vzw Dhr. Piet Verhasselt Hertbemptlaan 11 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 582 06 02 piet.verhasselt@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Landelijke Gilde SM-Bodegem Dhr. Dirk Remaut Molenstraat 43 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 0473 36 26 35 dirk.remaut@pandora.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Orde van de Groene Bel Dhr. Joris Vanderveken Petrus Ascanusstraat 144 1730 ASSE 0474 32 46 00 joris.vanderveken@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Pasar Dilbeek-Centrum Mw. Els Geeraert Bodegemstraat 15 1701 ITTERBEEK 02 569 24 76 geeraert.els@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Pasar Dilbeek-Rand Mw. Lieve Van Couwenberghe Poverstraat 54 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 569 61 67 lieve-jan@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Raad van Strate vzw Dhr. Yann Robbe Kleinekapellaan 67 1700 DILBEEK 0477 38 14 06 yann.robbe@gmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Schepdaal Leeft vzw Dhr. Dirk Evenepoel Geraardsbergsestraat 79a 1703 SCHEPDAAL 0497 82 14 36 dirk.evenepoel@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Sint-Sebastiaansgilde Dhr. Thomas Van der Auwera Brusselstraat 450 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0497 28 29 01 thomas_vda@hotmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Streekgidsen Pajottenland & Zennevallei Dhr. Luc Lippens Prinsenbos 249 1502 LEMBEEK 0499 70 73 31 lippensstubbe@telenet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Trage Wegen Dilbeek Dhr. Hugo Marissens Nieuwenbos 19 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0487 39 18 44 hugo.marissens@tragewegendilbeek.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Tuinbouwvereniging Dilbeek Dhr. Raymond Longin Nieuwlaan 60 1701 ITTERBEEK 0477 77 51 57 Longin.raymond@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Velt Pedevallei Dhr. Luc Bruyneel Sint-Martinusstraat 36 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 582 57 31 luc.bruyneel@gmail.com Erfgoed, leefomgeving, toerisme
Zilveren Passer Brabant 2 Mw. Nelly Van Hoorick K. Elisabethlaan 13 1700 DILBEEK 02 466 32 48 nelly.castelo@skynet.be Erfgoed, leefomgeving, toerisme
AmBrass Dhr. Jurgen Van Isveldt Melkerijweg 8 1703 SCHEPDAAL 0475 51 25 13 jurgen.vanisveldt@skynet.be Kunsten
Andantinokoor Dhr. Wilfried Boon Brusselstraat 549 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0476 29 47 70 boon.detroy@hotmail.com Kunsten
Bibliotheekraad Dhr. Wim de Vos Withuislaan 16 1700 DILBEEK 0473 37 19 11 devos.icom@outlook.com Kunsten
Bijgaards Ateljee Dhr. Paul Vanhoonacker Tenbroekstraat 63 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0473 43 36 02 paulvanhoonacker@hotmail.com Kunsten
Comité Pee Mw. Martine Pitteljon Kapelleveld 1A 1703 SCHEPDAAL 02 567 11 09 pitteljonmartine@hotmail.com Kunsten
vzw Cultuur en samenleven Dhr. Marc Houthoofd Kunsten
Dominikus Saviokoor Mw. Anny Claes Heuvellaan 12 – 202 1700 DILBEEK 02 569 23 94 annyclaes9@gmail.com Kunsten
Fotoclub Westrand Dhr. Jean Moriau Potaardestraat 5 1703 SCHEPDAAL jean.moriau@telenet.be Kunsten
Framagomi Dhr. Bert Schreurs Hugo Verrieststraat 12 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 26 12 bert.schreurs@skynet.be Kunsten
Kon. Gemengd Koor Singhet Scone Mw. Riet Lecluyse Zonlaan 16 1700 DILBEEK 0486 37 24 63 rietlecluyse@skynet.be Kunsten
Haiku-kern Brabant Dhr. Leon Scevenels Fruitstraat 46 1070 BRUSSEL 0478 97 19 89 leon.scv@skynet.be Kunsten
Kon. Fanfare De Vrije Belgen Dhr. Bart De Valck Bodegemstraat 170 1740 TERNAT 0477 58 88 44 voorzitter@devrijebelgen.be Kunsten
Kon. Fanfare Sint-Pieter Mw. Mimi Coppens Plankenstraat 47 1701 ITTERBEEK 0473 52 51 68 mimicoppens@skynet.be Kunsten
Kon. Harmonie De Ware Verenigde Vrienden Dhr. Hubert De Neve Vlezenbeeklaan 165 1602 VLEZENBEEK 02 569 25 59 Kunsten
Kon. Sint-Rumolduskoor Mw. Germaine De Ryck Schorenbosstraat 36 1703 SCHEPDAAL 02 569 15 69 Kunsten
Kon. Toneelkring De Bietjes Dhr. Johan Seghers Brusselstraat 408/2 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0476 23 93 54 johan.seghers@telenet.be Kunsten
Muziek op Zondag Dhr. Jos Mertens Nieuwenbos 102 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 10 60 Kunsten
Popkoor Zwart op Wit Mw. Lydwine Colmant Brusselstraat 220 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0478 97 66 46 lydwine.colmant@hotmail.com Kunsten
Recre-Arts Dhr. Patrick Jacquemijns Breedveldstraat 6A 1755 GOOIK 0495 16 45 17 jacquemijns.pat@gmail.com Kunsten
Sint-Theresia Parochiekoor Mw. Ria De Craen Kaudenaardestraat 87 1700 DILBEEK ria.de.craen@gmail.com Kunsten
Tawamure Taiko vzw Mw. Leen Vanderplas Molenberg 3 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0476 25 13 19 leen.vanderplas@belgacom.net Kunsten
Toneelkring Harlekijn Dhr. Thomas Van der Auwera Brusselstraat 450 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0479 28 29 01 thomasvda@hotmail.com Kunsten
Toneelkring Safier Dhr. Kris Dekoninck Elsbeekstraat 1 9402 MEERBEKE 0479 62 11 99 krisdekoninck@telenet.be Kunsten
Toneelgroep 20+ Mw. Kathy Herregat Knotwilgenkant 9 1700 DILBEEK 0476 33 09 23 kathy.herregat@telenet.be Kunsten
Toneelvereniging Konseir vzw Mw. Katrien Berlanger Scheestraat 15 1703 SCHEPDAAL katrien.berlanger@gmail.com Kunsten
Verrijzeniskoor Paloke Dhr. Leo Langhendries Kamerijklaan 8 1700 DILBEEK 02 569 25 96 leo.langhendries@telenet.be Kunsten
Videofilmclub Westrand Dilbeek Dhr. Hans Lissens Neerpedestraat 372 1070 ANDERLECHT 0476 45 61 05 h.lissens@skynet.be Kunsten
Volksdansgroep Pajottenland Mw. Lydia Ramadanov Brusselstraat 368 bus 12 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0476 59 64 71 lydia.ramadanov@skynet.be Kunsten
Volkskunstgroep Pippezijpe Mw. Hilde Servranckx Putweidestraat 16 1700 DILBEEK 0476 22 99 31 pippezijpe@telenet.be Kunsten
Vriendenkoor Schepdaal Dhr. Tony Spapens Marktstraat 39/101 1703 SCHEPDAAL 02 567 16 54 tonyspapens@telenet.be Kunsten
Deskundige Mw. Magda Guillemyn Tuinbouwlaan 37 1700 DILBEEK magda.guillemyn@gmail.com Kunsten
Deskundige Mw. Martine Pitteljon Kapelleveld 1A 1703 SCHEPDAAL pitteljonmartine@hotmail.com Kunsten
Bridgeclub Westrand Dhr. Geert Christiaens Terlindenstraat 47 1740 TERNAT 02 582 77 11 geert.christiaens2@telenet.be Socio-cultureel werk
Café Combinne Mw. Sien De Meuter Klein Hoefblad 22B 1700 DILBEEK 0478 20 65 21 sien.de.meuter@skynet.be Socoi-cultureel werk
Coderdojo Dilbeek Dhr. Emmanuel Stas A. Rodenbachstraat 73 9470 DENDERLEEUW 0496 57 44 20 emmanuel.stas@gmail.com Socio-cultureel werk
Commanderij Pajottenland Dhr. Gilbert Wouters Halleweg 64 1653 DWORP 02 380 35 17 gilbert.wouters1@pandora.be
Curieus Groot-Dilbeek Dhr. Jean Peet Ninoofsesteenweg 148 1700 DILBEEK 0475 61 67 39 jeanbaptistpeet@skynet.be Socio-cultureel werk
Davidsfonds Dilbeek centrum Dhr. Marc Beukens Rozenlaan 20 1700 DILBEEK 02 569 56 39 marc.buekens@telenet.be Socio-cultureel werk
Davidsfonds Wolsem Dhr. Guido Andries Stationsstraat 116 1700 DILBEEK 02 569 10 44 guidoandries116@gmail.com Socio-cultureel werk
Dilbeeks Studie- en Informatiecentrum Dhr. Willy Segers Kapelstraat 139 1700 DILBEEK 0485 61 87 26 willy.segers@pandora.be Socio-cultureel werk
Evangelische Christenen VZW Mw. Betty Platteau Sluisvijverstraat 28 1742 TERNAT 0486 56 53 17 bettyplatteau@hotmail.com Socio-cultureel werk
FeelGood Mw. Lena D’hoir Smidselaan 1 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 0498 48 61 37 lena.dhoir@gmail.com Socio-cultureel werk
Femma Savio Mw. Joke Callens Smissenbosstraat 107 1700 DILBEEK femma.dilbeek@gmail.com Socio-cultureel werk
Femma Itterbeek Mw. Myriam Steens Herdebeekstraat 148 1701 ITTERBEEK 02 569 23 33 myriam.steens@skynet.be Socio-cultureel werk
Fifty-one club Dilbeek vzw Dhr. Karel Detand Hoogveld 12 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0475 94 55 72 info@detand.com Socio-cultureel werk
Frans Masareelfonds Dhr. Frank Jacobs Lenniksebaan 135 1701 ITTERBEEK 0475 79 48 70 jagoo1701@scarlet.be Socio-cultureel werk
Gemeenschapsraad Schepdaal Jan Verleysen Zonstraat 3 1703 SCHEPDAAL 0475 39 15 53 jan@verleysen.nl Socio-cultureel werk
Humanistisch Verbond Mw. Marleen Carlé Witteramsdal 22 1730 ASSE 02 452 27 21 marleenc22@hotmail.com Socio-cultureel werk
Inner Wheel Club Mw. Leen Van Hoorick Verheydenstraat 6 1700 DILBEEK 0478 34 19 50 vanhoorickleen@live.be Socio-cultureel werk
Jefi Club Mw. Lutgarde Maes Smidselaan 7 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM lutmaes1953@hotmail.com Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Groot-Bijgaarden Mw. Julienne Penne Hazepad 4 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 14 45 julienne.penne@telenet.be Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Itterbeek Mw. Chantal Vander Goten Kalenbergstraat 140 1700 DILBEEK 02 567 01 77 chantal.vandergoten@hotmail.com Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Schepdaal Mw. Lieve Deeren Drijbekweg 4 1703 SCHEPDAAL 02 582 54 77 theo.massage@skynet.be Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Sint-Martens-Bodegem Mw. Francine Cousin Poverstraat 82 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 569 39 51 francine.cousin@telenet.be Socio-cultureel werk
K.V.L.V. Sint-Ulriks-Kapelle Mw. Sonia Vandendriessche Kerkstraat 33 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0472 82 97 24 soniavandendriessche@hotmail.com Socio-cultureel werk
Kennisbeurs Dilbeek Mw. Thera Saris Dennenlaan 30/7 1700 DILBEEK 0477 22 40 84 thera.saris@skynet.be Socio-cultureel werk
KWB Bodegem Dhr. André Mertens Westhoeklos 1 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 02 582 07 12 mertensa@skynet.be Socio-cultureel werk
KWB Dilbeek-Savio Dhr. Freddy Verschueren Lange Haagstraat 130 1700 DILBEEK 02 466 02 33 freddy.verschueren@telenet.be Socio-cultureel werk
KWB Groot-Bijgaarden Dhr. Emiel Goris Nieuwenbos 80 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 84 36 gorisemiel@telenet.be Socio-cultureel werk
KWB Itterbeek Dhr. Valentijn Hanot Hof ter Mullenstraat 45 1700 DILBEEK 02 569 60 19 hanot.peeters@telenet.be Socio-cultureel werk
KWB Schepdaal Pede Dhr. Theo Massagé Drybekweg 3 1703 SCHEPDAAL 02 582 54 77 theo.massage@skynet.be Socio-cultureel werk
Landelijke Gilde Schepdaal-Pede Dhr. Jan Lemaire Geraardsbergsestraat 29 1703 SCHEPDAAL 0472 91 39 10 lemairejan@hotmail.com Socio-cultureel werk
Markant Actief Dilbeek Mw. Martine Lammertijn J. De Windestraat 60 1700 DILBEEK 0476 57 70 81 martinelammertijn@hotmail.com Socio-cultureel werk
Marnixring Dilbeek Dhr. Vincent Geers Koolwitje 29 1700 DILBEEK 02 466 55 46 vincent.geers@zaolife.be Socio-cultureel werk
Natuurpunt Dilbeek Dhr. Marc Bruneel Brusselsesteenweg 639 1731 ZELLIK 0474 41 48 25 marc@natuurpunt-dilbeek.be Socio-cultureel werk
Neos Dilbeek Mw. Suzy Van Impe Wilgengaarde 11 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02 466 51 48 suzy.van.impe@hotmail.com Socio-cultureel werk
Ouderraad Regina Caelilyceum Mw. Odile Van der Zee Rozenlaan 45 1700 Dilbeek d
OV gemeenteschool De Kriebel Dhr. Steve Saelens H. Placestraat 22 1702 GROOT-BIJGAARDEN 0477 59 63 17 steve.saelens@telenet.be Socio-cultureel werk
Parochieploeg Sint-Ulrik Dhr. Wilfried Boon Brusselstraat 549 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE 0476 29 47 70 boon.detroy@hotmail.com Socio-cultureel werk
Pestvogel-Westrand Dhr. Felix De Boeck Uilenspiegelpark 17 1731 ZELLIK 02 460 43 88 Socio-cultureel werk
Sacha Dhr. Tom De Man Molenstraat 77 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM 0476 42 36 84 krisentom@hotmail.com Socio-cultureel werk
Saraswati Yoga Kapelle Mw. Hilde Groeninck Wallenweg 1 1700 SINT-ULRIKS-KAPELLE hilde.groeninck@telenet.be Socio-cultureel werk
Saviocentrum vzw Dhr. Richard Gijssels Herderstasje 12 1700 DILBEEK 0475 84 46 66 richard.gijssels@skynet.be
Scouts- en gidsenvrienden Jong Brabant vzw Mw. Yannick Croonenberghs Roelandsveldstraat 3 1700 DILBEEK yannickcroonenberghs@gmail.com Socio-cultureel werk
Vlaamse Actieve Senioren Dhr. Jean Pierre Van Cauwelaert Smissenbosstraat 65 1700 DILBEEK 02 569 66 32 jean-pierre.van.cauwelaert@gmail.com Socio-cultureel werk
Vlaamse Wijngilde Dhr. Eric Merny Jozef Cardijnlaan 77 1860 MEISE 0497 40 47 15 eric2360@icloud.com Socio-cultureel werk
Wijkraad ter Planken Mw. Riet Vannyvel Jan De Trochstraat 122 1703 SCHEPDAAL 0479 94 44 63 rietvannyvel@hotmail.com Socio-cultureel werk
Willemfonds Mw. Paula Beelaerts H. Moeremanslaan 5 1700 DILBEEK 02 521 07 91 paula.beelaerts@gmail.com Socio-cultureel werk

Comments are closed.